Pardubice 08

PARDUBICKÝ IDEON TENTOKRÁT NEPÁLIL TOLIK, JAKO FACHITAS DE POLLO!
 
     Otevřené Mistrovství ČR čtyřčlenných družstev konané v rámci obrfestivalu CZECH OPEN v Pardubicích letos trhlo další rekord, neboť se ho zúčastnilo úctyhodných 96 týmů z různých koutů šachového světa.
     Tento mamutí podnik přiláká každoročně řadu hráčů Caissy Úholičky. Nejinak tomu bylo i letos, a tak v útrobách sluncem rozpáleného IDEONU pobíhalo hned jedenáct šachistů  a šachistek z našeho oddílu doprovázených superfanynkami Mončou a Májou. Místy až „nezdravou“ rivalitu mezi družstvy „A“ (Míla, Luděk, Jirka, Ota, Jarda) a „B“ (Honza, Marek, Petr, Radim) bylo nutné tlumit večer co večer mokem pěnivým i průzračným. Honzova smršť teplé vodky asi zůstane v našich pamětích déle, než bychom si přáli… Návštěvu mexické restaurace někteří z nás prožívali ještě druhý den, a jak sám Marek konstatoval, FACHITAS DE POLLO s pálivostí č.3 je opravdu mazec! Musím říci, že hrát tři dny po sobě dvoukolo a večer ještě analyzovat je věru hodně náročné. Nelze se tedy divit, že u některých jedinců s přibývajícímy koly nebyla nouze o jednotahové hrubky a hloupá přehlédnutí, a že naše šachové ambice se nakonec smrskly jen na to, BÝT POKUD MOŽNO PŘED TĚMI DRUHÝMI z oddílu. Oproti loňsku se to letos podařilo partě „B“, kde nebývale zazářil Mareček (4,5/7;perfo 2116).
     Spočítáte-li počet hráčů našich týmů určitě se ptáte, kde že je těch jedenáct. Krom již zmíněných zde ještě sbírala cenné zkušenosti naše Míša, která hostovala za Vlašim „B“ a již tradičně zde hrála i Alenka (Pfaffův šicí stroj).
     Na závěr mého miničlánečku bych chtěl poděkovat Honzovi za vyřízení všech formalit s přihláškou a ubytováním, Mílovi za trpělivot při analýzách, Monče a Máje za podporu a za čas věnovaný Míše a všem za bezvadnou reprezentaci CAISSY ÚHOLIČKY.
ZA ROK ZASE NASHLEDANOU V PARDUBICÍCH
Radim
 

Komentáře


09.02.2016
Radim v Aktuálně
21.01.2016
Martin M. v Aktuálně
22.04.2014
18.04.2014
18.04.2014
18.04.2014
18.04.2014
18.04.2014

 

 

Anketa

 


vytvořeno pomocí Gaia CMS firmy Artemis webdesign © 2008 V